27 października ukazały się trzy powieści ze świata Class. BBC Books ujawniło właśnie opisy książek.

Na rynek wydawniczy trafiły trzy powieści dziejące się w świecie najnowszego spin-offu Doctora Who. Autorem Joyride jest Guy Adams, The Stone House napisała A. K. Benedict, a What She Does Next Will Astound You stworzył James Goss.

Poniżej znajdziecie opisy książek oraz ich okładki.

Joyride

Potrafisz przeskakiwać do ciała innej osoby? Przejmować je? I kiedy masz je pod kontrolą, możesz robić cokolwiek zechcesz? Genialnie.

class-novel-03-09-2016-1

Poppy była cichą dziewczyną, ale pewnego dnia ukradła samochód i wjechała nim w witrynę sklepową.

Max jest miłym facetem, ale nagle zabija całą swoją rodzinę. Tak dla zabawy.

Amar zawsze wyglądał na szczęśliwego, dlaczego więc chce skoczyć ze szkolnego dachu?

Niektórzy z uczniów w szkole Coal Hill nie są sobą. Niektórzy umierają. Ram obudził się właśnie w ciele, którego nie rozpoznaje i jeśli nie uda mu się rozgryźć, dlaczego tak się stało, może być następny.

The Stone House

Jeśli się z niego wydostaniesz, będziesz myślał, że należysz do szczęściarzy. Ale tak nie jest. Ten dom cię zainfekuje.

class-stone

Obok szkoły Coal Hill stoi stary kamienny dom. Niektórzy ludzie przechodzą obok niego pośpiesznie – słyszeli opowieści. Jeśli się przed nim zatrzymasz i spojrzysz w okno, zobaczysz twarz dziewczyny przyciśniętą do szyby – ta dziewczyna krzyczy.

Tanya czuje, że kamienny dom ją przyciąga. Jest spowity tajemnicą, a ona chce ją poznać. Kiedy posuwa się w śledztwie, uświadamia sobie, że w domu znajduje się obca obecność. Obecność, która jej pragnie.

Coś czeka na Tanyę w kamiennym domu. Coś, co więziło innych w swojej sieci przez lata. Coś, co jest o wiele gorsze od jakiegokolwiek ducha.

What She Does Next Will Astound You

Chcemy waszych wyczynów, wyzwań, czegokolwiek. Jest tylko jedna zasada. Nie ma czegoś takiego jak zbytnie zwierzenie się.

class-novel-03-09-2016-2

W szkole Coal Hill pewne rzeczy wychodzą na światło dzienne. Dzieciaki wpadają w obsesję na punkcie strony internetowej, która żąda od uczniów, żeby wykonywali ryzykowne wyczyny albo opowiadali swoje najboleśniejsze sekrety. Seraphin, ulubiony vloger, chce, żebyś wziął w tym udział. Wszystko w imię dobroczynności.

Na początku ludzie zostają ranni. Później ich życie zostaje zrujnowane. Na końcu znikają.

Kiedy niewielka grupa przyjaciół April zaczyna się rozpadać, dziewczyna decyduje się poznać prawdę o stronie internetowej. Zrobi wszystko, co będzie trzeba, powstrzyma każdego, kogo będzie musiała. April zamierza wygrać. Ku jej przerażeniu, któregoś dnia budzi się i odkrywa, że cały jej świat się zmienił.

To, co wtedy zrobi, wprawi cię w osłupienie.

Powieści zapowiadają się niezwykle interesująco.

Jesteście zainteresowani tymi książkami? Spodobało wam się Class? Zapraszamy do komentowania.

Źródło: DoctorWhoNews


Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.
  • NoOne

    „Seraphin, ulubiony vloger? […] Później ich życie zostaje zrujnowane?” Z tego co pamiętam, Doktor mówił, że we wszechświecie nie ma przypadków :D

  • Felek

    Brzmi jak coś, co można łatwo zepsuć.

  • Cpt

    Jestem już szczęśliwym posiadaczem. Szkoda, że nie czasu na przeczytanie ;)