„Pod powierzchnią” – polskie napisy

Po dłuższym oczekiwaniu – są. Zapraszam.

Naczytaliście się już, że pracowaliśmy w okrojonym teamie, wypadki chodzą po ludziach (i Władcach Czasu). Stopka mówi sama za siebie – miłość przesyłajcie Ecthelionowi, bo to on odwalił najważniejszą robotę.

Napisy do odcinka Pod powierzchnią („Under the Lake”) znajdziecie TUTAJ. Dodaliśmy również drugą wersję, bo kilka osób skarżyło się na niedokładne dopasowanie do ich wersji filmu – za przysługę dziękujemy Kamilowi. :) Znajdziecie ją również pod linkiem.

A w ramach drobnego zadośćuczynienia – znalazłam za was piosenkę.

Daj na ciastko!

7 thoughts on “„Pod powierzchnią” – polskie napisy

 1. Nie lubię was przez Amandę Blacksmith. Zrobiła wam złą reputację, a przy okazji jeszcze macie problemy czy dawać komukolwiek napisy. Albo się ogarniecie albo ktoś inne zacznie tłumaczyć za pieniądze :P

  1. Przykro nam, że działalność osób, które tworzyły tę stronę na samym początku, działa teraz na jej niekorzyść. To chyba głównie świadczy jednak o osobie, nie o stronie, którą tworzy kilkunastu wolontariuszy, a skład redakcji ciągle się zmienia.
   Co do napisów – chętnie podam numer konta. Tak się składa, że za pracę tego rodzaju należy się zapłata – jak za każdą inną. Stawka to kilkadziesiąt złotych za każde rozpoczęte 10 minut. Robimy to za darmo, z dobrej woli, z sympatii do czytelników naszej strony, więc mamy prawo robić to na własnych warunkach. Jeśli komuś się nie podoba, nie musi korzystać.

   1. W końcu ktoś odpowiedział bez blokad i tego typu nieścisłości. To dobrze o as świadczy w tym momencie.

    Dzięki, że się wypowiedziałaś i bardzo cię za to podziwiam. Poza tym uwielbiam twoje napisy <3

    Jeśli tak, spróbujcie przebić się z pomysłem na domeny prywatne, by zarabiać na waszym projekcie. Ja bynajmniej nie będę mieć wam tego za złe. :) Lub robić napisy dla lektorów, bo inaczej w telewizji nie przejdzie, co niestety wiemy…

    Czekam na następne napisy i jeszcze raz dziękuję za odpowiedź. Jak na razie wraca wam dobre imię za to, a macie tyle rzeczy do sprzątania po jednej osobie. Narobiła wam złej reputacji.

    1. Dzięki za miłe słowa. :)
     Zarabiać na napisach nie możemy, bo nie należą do nas. Wierzymy jednak w dobrą wolę osób, które z nich korzystają – że są w stanie pojąć, że choć pracujemy na czymś, co nie jest naszą własnością, to jednak jakaś cząstka tego należy do nas, bo to my zarywamy noc i poświęcamy mnóstwo czasu, żebyście mogli z tych napisów korzystać. Dlatego fakt, że ciągle znajdujemy nasze napisy w portalach z serialami online, doklejone do odcinków razem ze stopką, w której prosimy o niedoklejanie, doprowadza nas do szału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *