Polskie napisy do Terror of the Zygons

Przed nami kulminacyjny tydzień roku wielkiego jubileuszu naszego ulubionego serialu. Jako że nie może być tak, że tylko przekazujemy Wam atrakcje, które dawkuje nam BBC, mamy też mały autorski prezent: na stronie zamieściliśmy właśnie polskie napisy do wszystkich czterech części Terror of the Zygons, czy raczej Terroru Zygonów. Dlaczego wszyscy muszą zobaczyć właśnie ten odcinek, właśnie teraz? Bo w sobotnim odcinku specjalnym czeka nas powrót tych słynnych wrogów Doktora, którzy, choć pojawili się w serialu tylko raz, zapadli widzom w pamięć na równi z Dalekami czy Cybermenami. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba!

Napisy znajdziecie pod tym linkiem.

terror of the zygons

Odcinek otwiera trzynastą serię serialu. W roli Czwartego Doktora widzimy Toma Bakera, a towarzyszą mu Sarah-Jane Smith (Elisabeth Sladen) i Harry Sullivan (Ian Marter), a także brygadier Lethbridge-Stewart (Nicholas Courtney), UNIT i potwór z Loch Ness (niewymieniony w czołówce), a także szkockie krajobrazy, pół-organiczny statek kosmiczny i sami Zygoni – ich ocenę zostawiamy już Wam (trudno jednak w tym momencie nie wyrazić nadziei, że nowi Zygoni będą jak nowi Lodowi Wojownicy – odrobinę fajniejsi…) Trochę biegania, trochę grozy, mrożący krew w żyłach szept i wybuchy – nawet brygadierowi się podobało! Zachęcamy więc do oglądania.

terror of the zygons

Daj na ciastko!


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who