Polskie napisy: „Planet of Fire”

Polskie napisy do kolejnej z przygód Piątego Doktora – tym razem lecimy na Planetę Ognia.

polskie napisyW piątej historii 21 sezonu Piąty Doktor i Turlough trafiają na pozornie opustoszałą, pustynną planetę Sarn. Zamieszkująca osadę ludność czci Logara, boga ognia, i oczekuje przybycia Obcego – boskiego posłańca. Tymczasem nad wulkanem unosi się dym.

Na wyspie Lanzarote ekipa archeologów odkrywa tajemniczy artefakt. Peri Brown, przybrana córka jednego z uczonych, ma jednak serdecznie dość nudnego kurortu…

To przedostatnia historia z udziałem Petera Davisona i pożegnalny odcinek Marka Stricksona, który wcielał się w rolę niezapomnianego Vislora Turlougha. Pojawia się również zmiennokształtny android Kamelion i debiutuje nowa towarzyszka, Peri Brown – w tę rolę wciela się Nicola Bryant. Więcej przygód u boku tej i kolejnej inkarnacji Doktora przeżyje w słuchowiskach, komiksach i powieściach. Głównym antagonistą jest, jak spoileruje fotografia, Mistrz grany przez Anthony’ego Ainleya.

Napisy możecie ściągnąć STĄD.

I pytanie, bo zawsze mi mało reakcji czytelników. :) Licznik pokazuje mi, że bardziej interesują was napisy do przygód Pierwszego Doktora niż Piątego (well, tu widać pewne moje osobiste preferencje – sorry!). Są może jakieś odcinki, które bardzo chcielibyście zobaczyć z polskimi napisami? Uważacie, że jakiejś historii lub epoce powinniśmy nadać wyższy priorytet? Proszę o feedback! Przecież robimy to dla was.

Daj na ciastko!


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who