Piramida na końcu świata i Jest jak jest – polskie napisy

Oto napisy do siódmego i ósmego odcinka dziesiątej serii – Piramidy na końcu świata („The Pyramid at the End of the World”) oraz Jest jak jest („The Lie of the Land”). Znajdziecie je TUTAJ.

Jest nam przykro, że mimo ostrzeżeń, że kolejne napisy się opóźnią, wiele osób nie uszanowało naszych próśb, by nas nie poganiać – naprawdę zasypywanie nas wiadomościami i komentarzami nie przyśpiesza pracy, gdy opóźnienie wynika z czynników zewnętrznych, a zazwyczaj właśnie tak bywa. A gdyby wynikało ze zwykłego niechcenia, również niewiele zdziałalibyście w taki sposób – to naprawdę przede wszystkim irytujące i rozczarowujące. Przestańcie. Mamy oprócz strony różne inne zajęcia i zobowiązania, a i w ramach samej strony napisy nie są priorytetowe – zawsze ważniejsze będą dla nas własne teksty, newsy i działalność poza internetem. Niepokoi mnie, gdy widzę, jak pod różnymi artykułami, jakie by nie były dobre, ważne albo rewolucyjne, pojawiają się pytania o napisy – to oznacza, że postrzegacie naszą działalność inaczej, niż my byśmy sobie życzyli i, że myślicie, iż wymusi to na nas jakąś zmianę.

Tradycyjnie prosimy o niepublikowanie naszych napisów gdziekolwiek indziej (włączając w to odcinki dostępne online). Jeśli chcecie dostawać kolejne napisy – uszanujcie nasze zasady.

Chcących pogadać o odcinku (i o wszystkim innym) zapraszamy Pod kopułę. Tutaj i tutaj natomiast przeczytacie nasze redakcyjne wrażenia.

Daj na ciastko!


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who