Pierwsze strony komiksu Doctor Who: Origins #1

Przypominamy o tym, że w Atom Comics do jutra trwa jeszcze akcja Free Comic Book Day, w ramach której do wyczerpania zapasów dostępny jest darmowy wstęp do nadchodzącej latem serii komiksów Doctor Who: Origins (ale nie tylko doktorowy komiks jest objęty tą akcją).

Komiksy te mają opowiedzieć o służbie Doktor Jo Martin w Dywizji, a konkretniej o tym, co sprawiło, że to wcielenie Doktor opuściło Dywizję.

Na początek mamy dla Was dwie nieznane wcześniej okładki pierwszego zeszytu serii.

Okładka B - Płaczący Anioł świecący w ciemności

O tej okładce wspominaliśmy na Facebooku – była ona dostępna jedynie przez ograniczony czas i jest bardzo nietypowa, bo ten Płaczący Anioł świeci w ciemności!

Okładka C

A oto wersja C okładki autorstwa Yoshi Yoshitaniego. Premiera pierwszego zeszytu Doctor Who: Origins nastąpi 8 czerwca. Aby umilić oczekiwanie udostępniono pięć pierwszych stron przygód Doktor Ruth! 
Doctor Who Origins #1 strona 1

Doctor Who Origins #1 strona 2

Doctor Who Origins #1 strona 3

Doctor Who Origins #1 strona 4

Doctor Who Origins #1 strona 5

Wygląda więc na to, że towarzyszem Ruth w Doctor Who: Origins nie będzie nikt z ekipy z odcinka „Poprzez Czas” (Once, upon Time), tylko… Płaczący Anioł! A przynajmniej będzie tak w pierwszym zeszycie, gdyż sądzę, że gdy Ruth zacznie się buntować, to raczej nie będzie współpracować z innym agentem Dywizji. W mojej ocenie to może być całkiem nietypowy pomysł i ciekawe, jak zostanie zrealizowany. Co Wy na to? Chcielibyście zobaczyć takiego towarzysza w jakimś odcinku serialu?

źródło: Blogtor WhoFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *