Peter Capaldi chce powrotu dawnego towarzysza Doktora?

Carole Ann Ford wyjawiła, że Peter Capaldi chciałby jej powrotu do roli Susan Foreman – towarzyszki Doktora z klasycznych serii. 

Aktorka grała wnuczkę Doktora od czasu pierwszego odcinka serialu w listopadzie 1963 roku do odcinka The Dalek Invasion of Earth z 1964 roku. Później powróciła jeszcze w The Five Doctors oraz w charytatywnym odcinku specjalnym Dimensions in Time z 1993 roku.

W wywiadzie do najnowszego wydania Doctor Who Magazine Ford wspomina:

(…) zaproszono nas do studia w Cardiff [w trakcie kręcenia odcinka Ostatnia gwiazdka („Last Christmas”)]. To było wspaniałe. Cudownie było móc poznać Petera [Capaldiego]. To cudowny człowiek.

(…) widziałam kilka jego występów w roli Doktora Who i nie podobał mi się sposób, w jaki początkowo go prowadzono. Myślałam: „Co się tu dzieje? Dajcie mu szansę!” Przedstawiali go jako kogoś strasznie opryskliwego.

(…) zaczął mnie namawiać: „Och, powinnaś wrócić!”, odpowiedziałam: „Pewnie, z radością bym wróciła!”. Biegał wokół TARDIS mówiąc: „Ona musi wrócić! Ona musi wrócić!”

Zapytana, czy byłaby zainteresowana powrotem do programu, stwierdziła: „Oczywiście! Żartujecie sobie?”

Ostatnio można było zobaczyć Susan – graną przez dublerkę – w początkowych sekwencjach Imienia Doktora („The Name of the Doctor”) z 2013 roku.

A czy wy chcielibyście zobaczyć jeszcze Susan Foreman w akcji?

Źródło: cultbox.co.ukUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *