Paul McGann o nowej Doktor i swoim powrocie do serialu

Kilku różnych aktorów zdążyło już wypowiedzieć się na temat zaangażowania Jodie Whittaker do roli Trzynastej Doktor. Większość głosów była pozytywna, jak ten Davida Tennanta. Nieco później swoją opinię postanowił wyrazić Paul McGann. Promując swój serial medyczny, Holby City, podczas jednego wywiadów usłyszał pytanie o decyzję producentów serialu, by w rolę Doktora wcieliła się kobieta. McGann odpowiedział:

Jestem przekonany, że za jakiś rok wszyscy się do tego przyzwyczają i będą się zastanawiali, o co był ten cały szum. Ludzie zdają sobie sprawę, że ta zmiana była od dawna potrzebna.

Myśle, że Peter Capaldi był fantastyczny w tej roli. Moim zdaniem najlepszy. Lecz teraz, kiedy zdecydował się odejść, producenci byliby szaleni, jeśli nie zatrudniliby kobiety.

Poza opowiadaniem o trudnościach w nauczeniu się skomplikowanej, medycznej terminologii potrzebnej do gry neurochirurga, aktor grający Ósmego Doktora przypomniał, że jest gotów na kolejne podróże w TARDIS:

Na zawsze pozostaje się tego częścią. A serial zawsze może pójść na różne strony czy odwołać się do przeszłości. Mogą zrobić, co tylko chcą. Nie jest wykluczone, że każdy z nas, który grał tę rolę, może powrócić i zrobić jeszcze więcej, co jest świetne.

Co sądzicie o słowach Paula McGanna? Zgadzacie się z nim? Chcielibyście go znów zobaczyć za sterami TARDIS?

Źródło: TheDoctorWhoCompanion

PATRONITE

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who