Jakie emocje czekają nas w odcinku świątecznym?

Jak wiemy od pewnego czasu, w odcinku świątecznym pojawi się między innymi Bill Potts grana przez Pearl Mackie. Aktorka opowiedziała o tym, czego możemy się spodziewać w Boże Narodzenie.

Spytana o to, co nas czeka w święta, odpowiedziała następująco:

Lepiej przygotujcie paczkę chusteczek. To ostatni odcinek Petera Capaldiego jako Doktora i także mój ostatni odcinek, czekają nas więc ogromne emocje.

Ale jedną ze wspaniałych rzeczy w Doctor Who jest to, że jego możliwości są nieskończone. Więc pewnie nigdy nie należy mówić nigdy…

Zapewnia, że odcinek świąteczny zawiera mnóstwo pozytywnych elementów:

Oprócz pożegnań są także nowe początki – spotkamy Trzynastą Doktor graną przez Jodie Whittaker. Wcześniej jednak zobaczymy wspaniałą przygodę z dwoma Doktorami, która będzie naprawdę ekscytująca. To będzie cudowny odcinek.

Pearl Mackie spotkała się także na planie z wcielającym się w Pierwszego Doktora Davidem Bradleyem:

Tak, pracowałam z nim, co było naprawdę wspaniałe. Możliwość współpracy z nim bardzo wiele mi dała. On jest nieziemski… Jest genialnym aktorem i cudownym człowiekiem. W roli Pierwszego Doktora jest absolutnie rewelacyjny.

Też nie możecie się doczekać zobaczenia postaci Davida Bradleya w odcinku świątecznym? Jak wyobrażacie sobie powrót Bill Potts? Nie mamy wątpliwości, że najbliższe święta będą dla whovian ciężkim czasem…

Źródło: Radio Times i Radio Times

PATRONITE

Daj na ciastko!


Istota żywiąca się absurdem, fantastyką, serialami i muzyką alternatywną. Uwielbia książki w każdej postaci. Korektorzy z zamiłowaniem, choć przecinki czasem odmawiają współpracy.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who