Nowe informacje o emisji 10 serii w Polsce

Poprzednio informowaliśmy, że BBC Worldwide przekazało nam wieść, jakoby emisji 10 serii Doktora Who mielibyśmy się doczekać „późnym latem”. Niestety, jest to już nieaktualne. Jeden z naszych redaktorów otrzymał dzisiaj informację o następującej treści:

Emisja 10. Sezonu Doktora Who, która była planowana na koniec wakacji 2017, niestety z przyczyn od nas niezależnych musiała zostać odsunięta w czasie. W tej chwili nie jesteśmy niestety w stanie podać nowej – choćby przybliżonej – daty premiery w Polsce, ale na pewno będziemy o niej informować na naszym profilu, jak tylko będzie ostatecznie potwierdzona. Przepraszamy, jeśli wcześniej wprowadziliśmy Cię w błąd. [pisownia oryg.]

Cóż. O rychłych premierach nowych odcinków serialu, jak było w przypadku 8 serii, możemy zapomnieć. Najzabawniejsze jest to, że w serwisach społecznościowych BBC HD wykorzystuje sporo grafik z naszego ulubionego serialu. Szkoda, że nie przekłada się to na emisję samego serialu u nas. W ramach ciekawostki dodam, że najnowsza seria Sherlocka była emitowana w Polsce z lektorem w godzinę po premierze w UK. Cała nadzieja w innych dostawcach, którzy poprzednio emitowali dziewiątą serię.

Źródło: BBC HD

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who