Poprzednio informowaliśmy, że BBC Worldwide przekazało nam wieść, jakoby emisji 10 serii Doktora Who mielibyśmy się doczekać „późnym latem”. Niestety, jest to już nieaktualne. Jeden z naszych redaktorów otrzymał dzisiaj informację o następującej treści:

Emisja 10. Sezonu Doktora Who, która była planowana na koniec wakacji 2017, niestety z przyczyn od nas niezależnych musiała zostać odsunięta w czasie. W tej chwili nie jesteśmy niestety w stanie podać nowej – choćby przybliżonej – daty premiery w Polsce, ale na pewno będziemy o niej informować na naszym profilu, jak tylko będzie ostatecznie potwierdzona. Przepraszamy, jeśli wcześniej wprowadziliśmy Cię w błąd. [pisownia oryg.]

Cóż. O rychłych premierach nowych odcinków serialu, jak było w przypadku 8 serii, możemy zapomnieć. Najzabawniejsze jest to, że w serwisach społecznościowych BBC HD wykorzystuje sporo grafik z naszego ulubionego serialu. Szkoda, że nie przekłada się to na emisję samego serialu u nas. W ramach ciekawostki dodam, że najnowsza seria Sherlocka była emitowana w Polsce z lektorem w godzinę po premierze w UK. Cała nadzieja w innych dostawcach, którzy poprzednio emitowali dziewiątą serię.

Źródło: BBC HD


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.