Polskie napisy do siódmego odcinka Class.

Napisy do Maszyny metafizycznej, czyli co zrobiła Quill („The Metaphysical Engine, or What Quill Did”) znajdziecie TUTAJ.

Nasze wrażenia będziecie mogli poczytać później dzisiaj, też z opóźnieniem. A finał już w sobotę! Jak sądzicie, co czeka naszych biednych bohaterów?

Napisy przetłumaczyli Ginny, Clever Boy i K., a za ich ostateczny kształt odpowiada Lierre.

Po oglądaniu podzielcie się koniecznie opinią na temat odcinka!

Przypominamy też, że nie wyrażamy zgody na doklejanie napisów do odcinków dostępnych on-line. Co oznacza: prosimy tego nie robić, bo bardzo się zdenerwujemy.


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.
  • NoOne

    Najlepszy odcinek do tej pory, na prawdę. Podobało mi się w nim znów wszystko. I nawet pomimo tego, że zakończenie tego odcinka było pokazane w poprzednim odcinku, więc na koniec mogliśmy spodziewać się tylko jednego, to i tak zmontowano to w ten sposób, że w tym odcinku było kolejne zaskoczenie dla oglądającego. Quill z Balonem- dosłownie i w przenośni :D

    I jak zawsze serial utrzymał podróże w inne miejsca poza konwencją tego uniwersum, bo albo to szczeliny w czasie, albo to uwięzienie w klasie wydartej z czasoprzestrzeni albo to urządzenie która pozwala podróżować w miejsca stworzone z wierzeń grup i ludów.

    Ale tak jak pisałem kiedyś, teraz był prawdopodobnie najbardziej zajebisty do tej pory odcinek serii, w mojej opinii oczywiście, to następny (finał serii) będzie gniotem, bo skupia się na Shadow Kinach, rasie którą można było znienawidzić w pierwszym odcinku serialu, a teraz się wymiotuje nią. I nie zdziwiłbym się, że skoro na trailerze pokazane jest jak umiera tata Rama, to i Ram umrze, jako „chłopak, który już nie ma nic do stracenia- bo jego tata nie żyje, jego dziewczyna nie żyje, jego nowa miłość nie odwzajemnia tego uczucia tak mocno jak on sam- i jeżeli serio tak się stanie to ten serial już kompletnie zejdzie na psy. :I

  • McThar

    Odcinek, tak jak się spodziewałem, świetny. Znowu zaczęło się robić ciekawie, teraz nie mogę się doczekać zakończenia, chociaż tak jak napisał NoOne, możliwe, że finałowy odcinek nie będzie już tak fajny, ale mam nadzieję, że jednak dobrze go zrobią, bo nie chciałbym po tylu fajnych odcinkach się zawieść finałem.