Mandip Gill o plotkach o romansie Yaz i Doktor

Nadchodzący odcinek noworoczny zapowiada się całkiem ciekawie. Wiemy o nowych Dalekach i o odejściu dwóch towarzyszy – Ryana i Grahama. Pytanie brzmi: czy nowy odcinek przyniesie nam coś jeszcze, może na przykład nowy wątek miłosny? Mandip Gill wypowiedziała się o możliwości wyewoluowania relacji między Yaz a Doktor w coś więcej, rozbudzając tym samym nadzieje wszystkich fanów tej pary na świecie.

W wywiadzie dla SFX została zapytana, co sądzi o fanach, którzy chcą by Yaz i Doktor były razem:

Ja i Doktor? Uwielbiam to. Fanowskie arty już istnieją. Są dobre, prawda? Chcesz, żeby postać i wątek – zwłaszcza taki, którego jeszcze nie było – były tematem rozmów ludzi. I nie chcę, żeby on po prostu został na ekranie, chcę, żeby ludzie przywiązywali się do niego albo żeby zobaczyli w obu naszych postaciach, że faktycznie mogą odbyć troszeczkę inną podróż.

Także jeśli o mnie chodzi, wchodzę w to.

Mandip Gill i Jodie Whittaker

Mandip jednak od razu dodała, że nie wyklucza takiej możliwości, ale również nie potwierdza:

Nie mówię, że tak się stanie. Nie mówię też, że tak się nie stanie.

Jednakże gdyby marzenie wielu fanów się ziściło, miałaby jedynie jedną prośbę dla Doktor. Chciałaby, żeby ta „balsamowała swoje usta, ponieważ ja dbam o swoje. I niech to nie będzie wasz nagłówek, bo ludzie wyślą jej mnóstwo balsamu do ust!”.

Jakie jest Wasze zdanie? Uważacie, że Yaz i Doktor razem to dobry pomysł, czy też może uważacie, że Doktor nie powinna już więcej romansować z żadnym ze swoich towarzyszy?

Źródło: Radio TimesFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *