Lady Christina de Souza wraca w słuchowiskach!

Ostatnio często piszemy o różnorodnych powrotach. Wiemy, że Olivia Colman chciałaby wrócić do serialu, również David Tennant wyraził taką chęć. Najnowsza informacja dotyczy Michelle Ryan. Pamiętacie lady Christinę de Souza? Osobom niezorientowanym przypomnę, że postać ta pojawiła się w 2009 roku u boku Dziesiątego Doktora w odcinku Planeta umarłych („Planet of the Dead”). Teraz poznamy dalsze przygody intrygującej złodziejki.

Już w tym roku (a dokładniej we wrześniu) Michelle Ryan ponownie pojawi się w świecie Doctor Who. Big Finish szykuje cztery nowe słuchowiska, które pokażą nam przygody lady Christiny tuż po tym, jak odleciała dwupiętrowym autobusem.

Aktorka stwierdziła, że podjęcie decyzji o ponownym pojawieniu się w roli lady Christiny było bardzo łatwe.

Przygoda, słoneczny klimat i niepokojący scenariusz – to wszystko, co pamiętam z całego mojego doświadczenia związanego z serialem Doctor Who,

skomentowała Michelle Ryan i następująco wypowiedziała się na temat nowej produkcji i granej przez nią postaci:

Niestety nie będzie tam Davida Tennanta, ale będzie mnóstwo nowych postaci. Uwielbiam to, że w tych opowieściach widzimy trochę więcej jej serca oraz to, że troszczy się o większe dobro i jednocześnie zaspokaja swoją ogromną ciekawość świata.

W najnowszym słuchowisku obok Michelle Ryan wystąpią również Luther Warren Brown oraz Jacqueline King (znana z roli Sylwii Noble – matki Donny).

Zostały również ujawnione okładka oraz tytuły poszczególnych przygód. Będą to:

  • It Takes a Thief (John Dorney)
  • Skin Deep (James Goss)
  • Portrait of a Lady (Tim Dawson)
  • Death on the Mile (Donald McLeary)

Na stronie Big Finish można już zakupić wszystkie cztery słuchowiska w ramach przedsprzedaży.

Czy czekaliście na powrót tej postaci i czy jesteście zainteresowani zakupem najnowszej produkcji Big Finish? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach.

Źródło: Rado TimesSługa przysięgi Hipokratesa, przyjaciel Doktora, miłośnik słodkiej herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *