Komiks z Dziewiątym już w marcu!

Czyli słówko od Titan Comics na temat planowanego komiksu z Dziewiątym Doktorem.

Wspaniałe wieści zaserwowało nam wydawnictwo Titan Comics: czwarty doktorowy komiks ujrzy światło dzienne już w marcu przyszłego roku. Rzecz jasna, mowa o komiksie z udziałem Dziewiątego Doktora, którego odtwórcą, jak wiemy, był Christopher Eccleston.

News pochodzi od Hannah Means-Shannon, prosto z nowojorskiego Comic Conu, gdzie drażniła się z fanami następującymi słowami:

Claydon zagłębił się w fandom „Doktora Who” i wspomniał, że fani rekomendowali w szczególności dziewiątą inkarnację Doktora zagraną przez Christophera Ecclestona. Podobnie jak w serialu, w komiksie towarzyszyć mu będą Rose Tyler i kapitan Jack Harkness, a samego komiksu spodziewajcie się w okolicach kwietnia.

dziewiąty-10-10-2014-2
Slajd promujący serię podczas panelu na nowojorskim Comic Conie

Autorem okładki ponownie została znakomita Alice X. Zhang, natomiast fabułę stworzył pan, który naprawdę dobrze zna się na New WhoCavan Scott. Mimo że komiks oficjalnie został zapowiedziany na kwiecień, będzie można zakupić go w marcowej przedsprzedaży (w dziesięciolecie New Who – przypadek? Nie sądzę). W sieci znalazły się również teasery promujące dwie inne serie Titan Comics: o przygodach Dziesiątego i Jedenastego Doktora.

dziewiąty-10-10-14-3
Drobny teaser tego, czego możemy się spodziewać w zeszytach komiksów z Dziesiątym Doktorem

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że wydawnictwo ujawni niebawem więcej szczegółów, a póki co przyznaję, że najnowszy komiks zapowiada się fantastycznie!

Źródło: Kasterborous.comKatarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

5 thoughts on “Komiks z Dziewiątym już w marcu!

  1. Nie czytam doctorowych komiksów. Nie stać mnie na komiksy. Sprzedam duszę za ten komiks <3
    Plus uwielbiam tę okładkę, to jest najpięknieszy fanart na świecie.

  2. Czytałam komiksy Titana z Dziesiątym i klaskałam uszami z zachwytu, do tego napisali mu całkiem fajną towarzyszkę.

    1. Ja sobie próbuję zwizualizować klaskanie uszami, ale coś średnio mi idzie. Jak wygląda człowiek klaskający uszami??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *