Zastanawialiście się, jak River Song zareagowałaby na widok Trzynastej Doktor? Nie wiemy, czy kiedykolwiek dojdzie do tego spotkania (choć prędzej czy później na pewno, jak nie w serialu, to w słuchowiskach…), ale Alex Kingston ma już wizję tego, jak powinno wyglądać:

Myślę, że River uścisnęłaby ją i mocno pocałowała. To byłoby fantastyczne. To byłoby też niezłą zabawą, zwłaszcza teraz, kiedy Doktor ma regenerować w kobietę. Jeśli decydujemy się na taką zmianę, to dlaczego nie odkryć innych możliwości dotyczących związków Doktora z dawnymi, cóż, nie z dawnymi towarzyszami, ponieważ River nigdy nie była towarzyszką, ale z ludźmi, którzy pojawili się kiedyś w jego lub jej życiu?

Więc tak, poczekajmy i zobaczmy.

Kingston ma nawet pomysł, jak mogłoby dojść do takiego spotkania:

River ma manipulator wiru i choć w pewnym sensie początek i koniec jej życia już się wydarzyły, niekoniecznie musi to oznaczać, że nie może spotkać tej inkarnacji. Ostatecznie, kiedy już jej dziennik się rozpadnie i wszystkie regeneracje się rozpłyną, wciąż pozostaną jeden czy dwa niezapisane marginesy. Więc myślę, że byłoby wspaniale, gdyby spotkała się z Doktor Jodie Whittaker.

Aktorka nie zdradziła oczywiście, czy spotkała się z Chrisem Chibnallem, ale czy to nie jest interesująca wizja? Chcielibyście takiego spotkania?

Źródło: Radio Times

PATRONITE


Istota żywiąca się absurdem, fantastyką, serialami i muzyką alternatywną. Uwielbia książki w każdej postaci. Korektorzy z zamiłowaniem, choć przecinki czasem odmawiają współpracy.