Kiedy zobaczymy 12 serię Doctor Who?

Internet huczy od plotek i lamentów. Z jednej strony fani marudzą na nowe odcinki, z drugiej – na myśl o tym, że na 12 serię mieliby czekać zbyt długo, rwą sobie włosy z głów. Jakiś czas temu pojawiła się bowiem informacja, że prace nad 12 serią rozpoczną się później niż planowano, więc premiera również nastąpiłaby później – najpewniej na wiosnę 2020 roku. Wygląda jednak na to, że nie jest to prawdą.

W magazynie Starburst (wydawanym od 40 lat brytyjskim miesięczniku o science fiction) możemy przeczytać, że BBC, zapytane bezpośrednio przez redakcję, potwierdziło emisję 12 serii jesienią 2019 roku. Co więcej, okazało się, że prace nad odcinkami właśnie się rozpoczęły. I choć zapewne znów przez długi czas nie będziemy o nich nic wiedzieć – Chris Chibnall zdaje się naprawdę kochać tajemnice, a nie tylko twierdzi, że tak jest, jak dwóch jego poprzedników – to możemy spać spokojnie, bo wszystko wskazuje na to, że przyszłoroczną jesień osładzać nam będzie nasz ulubiony serial.

Cieszy was ta informacja? A może zamiast regularnej emisji, z czekaniem przez tydzień na każdy kolejny odcinek, wolelibyście dostać całą serię hurtem na którejś z platform streamingowych? My musimy przyznać, że czas emisji jest dla nas na tyle intensywny, że preferowalibyśmy zmianę w drugą stronę – odcinek co dwa tygodnie…

Źródło: Starburst

Daj na ciastko!


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who