Odcinek 8:

Scenariusz: Toby Whithouse
Reżyseria: Wayne Yip
Co o nim wiemy? Akcja odcinka będzie prawdopodobnie działa się na uniwersytecie Bill. Przed budynkiem pojawił się wielki, zniszczony posąg (wyglądający trochę jak Płaczący Anioł) z podpisem Prawda. Na planie byli obecni także specjalni policjanci. Odcinek może być kontynuacją Powrotu Doktora Mysterio, aktor, który zagrał członka UNITu przejętego przez Harmony Shoal był obecny na planie.

Odcinek 9: The Eaters of Light*

Scenariusz: Rona Munro
Reżyseria: Charles Palmer
Co o nim wiemy? Akcja odcinka rozgrywać się będzie prawdopodobnie w czasach starożytnych. Na planie widziani byli aktorzy przebrani za Rzymian.

Odcinek 10:

Scenariusz: Mark Gatiss
Reżyseria: Wayne Yip
Co o nim wiemy? Akcja odcinka będzie prawdopodobnie działa się na Marsie. W tym odcinku powrócą Lodowi Wojownicy.

Odcinek 11:

Scenariusz: Steven Moffat
Reżyseria: Rachel Talalay (według plotek)
Co o nim wiemy? Zdjęcia do niego jeszcze się nie rozpoczęły.

Odcinek 12:

Scenariusz: Steven Moffat
Reżyseria: Rachel Talalay (według plotek)
Co o nim wiemy? Zdjęcia do niego jeszcze się nie rozpoczęły.

Odcinek świąteczny 2017:

Scenariusz: Steven Moffat
Reżyseria: Nieznana
Co o nim wiemy? Będzie to ostatni odcinek Stevena Moffata jako producenta wykonawczego serialu.  W tym odcinku Peter Capaldi pożegna się z rolą Dwunastego Doktora, który ponownie zregeneruje. Nie wiemy jeszcze, czy pojawi się w nim Bill.

*Na zdjęciach z planu, podczas kręcenia odcinka Marka Gatissa, na klapsie filmowy można zauważyć, że jest to odcinek 9. Możliwe, że historia Rony Munro została zamieniona miejscem. Trzeba poczekać na oficjalne informacje.

Która historia ciekawi was najbardziej? Macie jakieś pytania związane z nową serią? Postaramy się na nie odpowiedzieć w miarę naszych możliwości.

1 2 3 4


Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.
  • nat

    widzę, że będzie odcinek dla mnie… kocham kałuże :)

  • McThar

    Zapowiada się ciekawie, już się nie mogę doczekać :) Mam nadzieję, że Doktor nie zregeneruje i zostanie na co najmniej jeszcze jedną serię,

  • Na razie nic o jego ewentualnym powstaniu nie wiadomo.