Odcinek 1: A Star in Her Eye

Tytuł tego odcinka nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. BBC nie zdementowało jednak plotek i większość stron nazywa go właśnie tak.

Scenariusz: Steven Moffat
Reżyseria: Lawrence Gough
Co o nim wiemy? Doktor będzie pracował jako wykładowca na uniwersytecie. Właśnie tam spotka Bill. W odcinku tym zobaczymy wodne potwory. Według plotek każdy, kto za długo będzie przyglądał się kałuży, zostanie przez nią wchłonięty, a jego miejsce zajmie wodny potwór-sobowtór.

Odcinek 2:

Scenariusz: Frank Cottrell Boyce
Reżyseria: Lawrence Gough
Co o nim wiemy? Zdjęcia do niego powstawały m.in. w Hiszpanii. Akcja odcinka ma dziać się w futurystycznym mieście. Doktor i Bill spotkają tam nowe potwory – roboty Emoji. Wyglądają na bardzo przyjazne, jednakże jeśli cię przytulą, nic po tobie nie zostanie.

Odcinek 3:

Scenariusz: Sarah Dollard
Reżyseria: Bill Anderson
Co o nim wiemy? Akcja odcinka będzie działa się w przeszłości. Dollard zaprzeczyła informacjom, że będzie to epoka wiktoriańska. Pod zamarzniętą Tamizą będzie się czaił złowrogi wężopodobny potwór.

 Odcinek 4: The Haunted Hub

Scenariusz: Mike Bartlett
Reżyseria: Bill Anderson
Co o nim wiemy? Akcja odcinka ma dziać się w starym, prawdopodobnie (jak na to wskazuje nazwa) nawiedzonym domu. W postać tajemniczego najemcy ma wcielić się David Suchet. Według plotek potworem w tym odcinku będzie wielka stonoga ukryta pod podłogą. Peter Capaldi opowiedział niedawno o tym potworze.

1 2 3 4


Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.
  • nat

    widzę, że będzie odcinek dla mnie… kocham kałuże :)

  • McThar

    Zapowiada się ciekawie, już się nie mogę doczekać :) Mam nadzieję, że Doktor nie zregeneruje i zostanie na co najmniej jeszcze jedną serię,

  • Na razie nic o jego ewentualnym powstaniu nie wiadomo.