Co już wiemy o 10 serii Doctora Who?

Odcinek 1: The Pilot

Scenariusz: Steven Moffat
Reżyseria: Lawrence Gough
Co o nim wiemy? Doktor będzie pracował jako wykładowca na uniwersytecie. Właśnie tam spotka Bill. W odcinku tym zobaczymy wodne potwory. Według plotek każdy, kto za długo będzie przyglądał się kałuży, zostanie przez nią wchłonięty, a jego miejsce zajmie wodny potwór-sobowtór. Pojawią się także Dalekowie i Movellanie.

Odcinek 2: Smile

Scenariusz: Frank Cottrell Boyce
Reżyseria: Lawrence Gough
Co o nim wiemy? Zdjęcia do niego powstawały m.in. w Hiszpanii. Akcja odcinka ma dziać się w futurystycznym mieście. Doktor i Bill spotkają tam nowe potwory – roboty Emoji. Wyglądają na bardzo przyjazne, jednakże jeśli cię przytulą, nic po tobie nie zostanie.

Odcinek 3: Thin Ice

Scenariusz: Sarah Dollard
Reżyseria: Bill Anderson
Co o nim wiemy? Akcja odcinka będzie działa się w przeszłości, w roku 1814.  Pod zamarzniętą Tamizą będzie się czaił złowrogi wężopodobny potwór.

 Odcinek 4: Knock Knock

Scenariusz: Mike Bartlett
Reżyseria: Bill Anderson
Co o nim wiemy? Akcja odcinka ma dziać się w starym, prawdopodobnie nawiedzonym domu, do którego wprowadzi się Bill z przyjaciółmi. W postać tajemniczego najemcy ma wcielić się David Suchet. Według plotek potworem w tym odcinku będzie wielka stonoga ukryta pod podłogą. Peter Capaldi opowiedział niedawno o tym potworze.

1 2 3 4

Daj na ciastko!


Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who