John Barrowman chętnie wróci po odcinku noworocznym

Chyba wszyscy wiedzą już, że John Barrowman wraca w „Rewolucji Daleków” (Revolution of the Daleks). Jeśli jednak nadal mało Wam kapitana Jacka, to mamy dobrą wiadomość.

Wprawdzie nie znamy jeszcze losu kapitana w odcinku noworocznym, ale za to John Barrowman powiedział, że byłby bardziej niż szczęśliwy, gdyby mógł pojawić się jeszcze w przyszłości:

Zawsze mówiłem, że jeśli mnie poproszą o powrót, zrobię to w mgnieniu oka. Zawsze ochoczo wrócę do TARDIS, kiedy mi się to zaproponuje. Przy czym zaczynam siwieć, więc musimy jakoś wpleść w fabułę, co takiego stało się z włosami Jacka!

Albo zafarbują – poradzą sobie z tym.  Jednak nie wiem co niesie przyszłość. Musimy poczekać i zobaczyć.

Jack był towarzyszem Dziewiątego i Dziesiątego Doktora, a teraz (prawdopodobnie) spotyka Trzynastą. Czy Jack mógłby stać się współczesnym odpowiednikiem brygadiera Lethbridge-Stewarta, postaci powracającej w klasycznych seriach u boku wielu Doktorów[1]Brygadier po raz pierwszy pojawił się za czasów Drugiego, widywaliśmy go często w erze Trzeciego Doktora, a w erze Czwartego Doktora już dużo mniej – ostatni raz w 1975 roku. Potem aktor … Kontynuuj czytanie?

 

Jack Harkness (gra go John Barrowman) i Dziewiąty Doktor

Na to pytanie John Barrowman ma taką odpowiedź:

Widziałbym Jacka z wieloma Doktorami. Myślę, że Jackowi by się to podobało… Radowałyby go spotkania z wieloma Doktorami.

Nie ogranicza go płeć, więc nie obchodzi go jak wyglądają, tak długo jak dane wcielenie jest dalej Doktor(em) i w sercu jest Doktor(em). To jedyne co powiem. Tak właśnie rozpozna w odcinku, kto to jest. To wszystko, co zdradzę.

Źródło: Radio Times

Przypisy

Przypisy
1Brygadier po raz pierwszy pojawił się za czasów Drugiego, widywaliśmy go często w erze Trzeciego Doktora, a w erze Czwartego Doktora już dużo mniej – ostatni raz w 1975 roku. Potem aktor pojawił się gościnnie w dwóch historiach ery Piątego – w tym w The Five Doctors celebrującym 20-lecie serialu, a także w Battlefield za czasów Siódmego – to był ostatni występ Nicholasa Courtneya w głównym serialu.


Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *