Jodie Whittaker wróci w 12 serii

Jeszcze niedawno nie mogliśmy mieć pewności, czy 11 seria nie będzie jedyną, w której Jodie Whittaker wystąpi w roli Doktor. Choć, oczywiście, mieliśmy nadzieję, że tak się nie stanie i doczekamy się jeszcze wielu jej przygód. BBC do tej pory zresztą nie potwierdziło w tej kwestii żadnych informacji. Sama aktorka rozwiewa jednak wątpliwości fanów odnośnie tego, czy zobaczymy Trzynastą Doktor w kolejnych odsłonach Doctor Who.

Jak powiedziała portalowi The Hollywood Reporter:

Nie mogę się doczekać, by znów wejść na plan. To tak niesamowita rola. Do tej pory to była niezwykła przygoda i nie jestem jeszcze gotowa, by przekazać pałeczkę.

Wiemy już więc, że czeka nas więcej historii z Trzynastą Doktor i jej wspaniałej energii. Nie wiemy za to nadal, kiedy dokładnie zostanie wyemitowana 12 (i kolejne po niej) seria (choć krążą pogłoski, że nie mamy się czego obawiać) i czy potwierdzą się, czy też zostaną rozwiane inne niepokojące plotki dotyczące przyszłości serialu.

Cieszy was perspektywa kolejnej serii z Jodie Whittaker?

Źródło: Doctor Who TV

Daj na ciastko!


Istota żywiąca się absurdem, fantastyką, serialami i muzyką alternatywną. Uwielbia książki w każdej postaci. Korektorzy z zamiłowaniem, choć przecinki czasem odmawiają współpracy.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who