Jodie Whittaker wróci w 12 serii

Jeszcze niedawno nie mogliśmy mieć pewności, czy 11 seria nie będzie jedyną, w której Jodie Whittaker wystąpi w roli Doktor. Choć, oczywiście, mieliśmy nadzieję, że tak się nie stanie i doczekamy się jeszcze wielu jej przygód. BBC do tej pory zresztą nie potwierdziło w tej kwestii żadnych informacji. Sama aktorka rozwiewa jednak wątpliwości fanów odnośnie tego, czy zobaczymy Trzynastą Doktor w kolejnych odsłonach Doctor Who.

Jak powiedziała portalowi The Hollywood Reporter:

Nie mogę się doczekać, by znów wejść na plan. To tak niesamowita rola. Do tej pory to była niezwykła przygoda i nie jestem jeszcze gotowa, by przekazać pałeczkę.

Wiemy już więc, że czeka nas więcej historii z Trzynastą Doktor i jej wspaniałej energii. Nie wiemy za to nadal, kiedy dokładnie zostanie wyemitowana 12 (i kolejne po niej) seria (choć krążą pogłoski, że nie mamy się czego obawiać) i czy potwierdzą się, czy też zostaną rozwiane inne niepokojące plotki dotyczące przyszłości serialu.

Cieszy was perspektywa kolejnej serii z Jodie Whittaker?

Źródło: Doctor Who TV

Daj na ciastko!


Głównie pustka. Trochę gwiazd. Na co dzień pisze, czyta, ogląda, pisze, słucha muzyki alternatywnej, zajmuje się korektą, słucha Radiohead, pisze oraz pisze. Używa zaimków żeńskich lub liczby mnogiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who