Jodie Whittaker chce powrotu dawnych bohaterów

Choć nowa Doktor nie może narzekać na brak towarzyszy, Jodie Whittaker nie ma nic przeciwko spotkaniu na planie Doctor Who dawnych ulubieńców fanów. W wywiadzie dla Vulture, zapytana, z kim chciałaby zagrać, wymieniła między innymi Billie Piper i Alex Kingston.

Marzę to tym, by pracować z Billie Piper. Rose była wspaniałą bohaterką. Kocham to, co wniosła do swojej roli – była jednocześnie silna i wrażliwa, angażująca i dynamiczna. Chciałabym ją spotkać. Tak samo jak River Song.

Aktorka dodała, że jest też jeden kultowy potwór, który od razu przyszedł jej do głowy:

W serii było mnóstwo świetnych stworzeń i potworów. Wyobrażacie sobie, jak spotykam mojego pierwszego Daleka?

Z kim z bohaterów poprzednich serii najbardziej chcielibyście zobaczyć Doktor? A może wolicie nowych towarzyszy… i potwory?

Źródło: Digital Spy

Daj na ciastko!


Kocha rowery, fantasy, komiksy Gaimana, steampunk, River, Dwunastego i Daleków. Na co dzień robi za jaszczurczą żonę, choć bywa dzielna jak Jenny. Pisze ku chwale sontarańskiego imperium. Opuśćcie budkę i poddajcie się!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

6 thoughts on “Jodie Whittaker chce powrotu dawnych bohaterów

  1. Powrotu Rose bym nie chciał, lubię o niej myśleć jako o miłości tylko Dziesiątego. Za to żonę Doctora w duecie z Trzynastą zobaczyłbym więcej niż chętnie. :)

  2. Kapitan Jack, River-nie przepadam za nią, ale chętne bym zobaczyła jak się dogaduje z 13. Poza tym chciałabym zobaczyć innych Władców Czasu, oprócz Mistrza (Romana i Rani).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *