It Takes You Away zaskoczy widzów

W It Takes You Away, dziewiątym odcinku nowej serii Doctor Who, Doktor, Yaz, Graham i Ryan trafiają do Norwegii, by pomóc Hanne. Grająca ją Ellie Wallwork w wywiadzie dla magazynu TV & Satellite Week zdradziła szczegóły fabuły:

Będzie kilka naprawdę przerażających potworów. Nie tylko z wyglądu, będą również oddziaływać psychologicznie. Pojawi się kilka motywów, których nie spodziewalibyście się w takim odcinku. Widzowie na pewno będą zaskoczeni.

Doktor znajduje moją bohaterkę w chatce na skraju fiordu. Ojciec zostawił ją samą na kilka dni, ale nie ma go dłużej, niż się spodziewała. Przeraża ją wyjący nocą w lesie potwór. Myśli, że porwał jej ojca. Doktor i jej przyjaciele chcą pomóc Hanne w odzyskaniu go, ale szybko się przekonują, że siły w lesie są dużo bardziej mroczne, niż sobie kiedykolwiek wyobrażali.

Brytyjska premiera odcinka już dziś, 2 grudnia o godzinie 19:30 naszego czasu. Szykuje się mocny horror. Lubicie, jak Doctor Who was straszy?

Źródło: Cultbox

Daj na ciastko!


Kocha rowery, fantasy, komiksy Gaimana, steampunk, River, Dwunastego i Daleków. Na co dzień robi za jaszczurczą żonę, choć bywa dzielna jak Jenny. Pisze ku chwale sontarańskiego imperium. Opuśćcie budkę i poddajcie się!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who