W tym roku znów uczestniczymy – w wielu znaczeniach tego słowa – w lubelskim Falkonie. Zapraszamy na niego i was – spotkajmy się w dniach 3-5 listopada w Lublinie!

Nie zabraknie, oczywiście, doktorowych atrakcji. W programie, w bloku anglojęzycznym, znalazła się prelekcja naszej redakcyjnej koleżanki, K., zatytułowana The whole universe is her stage: background female characters of Doctor Who – to brzmi niesamowicie ciekawie, prawda? Nie możemy się doczekać! Zaś nasi znajomi z Grupy Warcon poprowadzą panel Kobieta Doktor: czy to wypali?, zapewne, jak to mają w zwyczaju, w formie mocno angażującej publiczność. Nie zawiedźcie ich więc i stawcie się tłumnie! Wątków doktorowych na pewno nie zabraknie też w panelu Przyszłość jest kobietą, którego uczestnicy przyjrzą się bohaterkom wielkich fantastycznych światów.

Oprócz tego znajdziecie nazwiska członków naszej redakcji w różnych bardziej lub mniej oczywistych miejscach – w programie, na przykład, w panelach o fandomie i twórczości fanowskiej (oraz moralności w Harrym Potterze… jesteśmy wszechstronni!).

Cały program znajdziecie TUTAJ. Jesteśmy z niego troszeczkę… dumni… więc zachęcamy was do zapoznania się, bo każdy w nim znajdzie coś, co go zainteresuje! Dalej nieprzekonani? Poczytajcie, jak bawiliśmy się rok temu…

To z kim się widzimy w Lublinie?


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.