„Full Circle” – polskie napisy

Tak tęsknimy za regularnym tłumaczeniem nowych odcinków, że nadrabiamy wszelkie zaległości…

Mamy dla was napisy do kolejnego odcinka – tym razem zapraszamy do obejrzenia przygody Czwartego Doktora, Romany i K-9 na tajemniczej planecie i wśród tajemniczych ludzi (bardzo to nowatorskie). Zupełnie zaskakująco TARDIS zostaje zepchnięta z kursu i ląduje nie tam, gdzie powinna. To wielka ulga dla Romany, która wcale nie chce wracać do domu, źródło konsternacji dla Doktora, zwiastun (chwilowej) tragedii dla K-9 i szansa na nowy, wspaniały świat dla ludzi, którzy już dawno powinni byli sami się ogarnąć, no ale po co.

Wbrew temu, co wynika z powyższego opisu, to naprawdę fajny odcinek. Ciekawa historia, niezły plot twist na końcu i pierwsze spotkanie z Adrikiem. Bardzo klasyczny Czwarty Doktor, warto mu poświęcić te dwie godziny.

(Tylko dlaczego poza Romaną pojawia się tam przez całą historię tylko jedna kobieta…? Ja rozumiem niechęć do przysłaniania wspaniałości Lalli Ward, ale jednak w połowie można zacząć się zastanawiać, skąd oni wszyscy się wzięli).

Napisy znajdziecie TUTAJ. Bawcie się dobrze.

Daj na ciastko!


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who