Extremis – materiały promocyjne

Już za tydzień swoją premierę będzie miał szósty odcinek 10 serii. Sądząc po opisie i innych informacjach szykuje się coś niezwykłego! UWAGA: MATERIAŁY ZAWIERAJĄ ISTOTNY SPOILER DO ZAKOŃCZENIA „OXYGEN”!

Premiera odcinka „Extremis” już za tydzień, 20 maja o godzinie 19:25 czasu brytyjskiego (20:25 w Polsce) na antenie BBC One. Polska premiera serii planowana jest na późne lato. Tradycyjnie, po emisji odcinka będziecie mogli znaleźć u nas napisy.

W Haereticum, sekretnej bibliotece ksiąg zakazanych w  Watykanie, znajduje się starożytna księga znana jako Veritas (łac. „prawda”). Na przestrzeni dziejów każdy, kto ją przeczytał od razu popełniał samobójstwo. Teraz nowe tłumaczenie trafia do sieci, a zagrożenie rośnie. Watykan kontaktuje się z Doktorem i prosi o pomoc. Czy Doktor odważy się przeczytać Veritas? Czy będzie w stanie zmierzyć się z prawdą ostateczną?

WPROWADZENIE:
https://www.youtube.com/watch?v=mFupa5bfDSU

Peter i Pearl o odcinku:

Co Missy robiła w międzyczasie? 

NEXT TIME TRAILER:

TEASER:

Klip #1

Klip #2

Galeria:

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who