Emisja 11 serii w Polsce

Doczekaliśmy się! Wiemy już, że nadchodząca 11 seria będzie emitowana na polskim kanale BBC First. Pierwszy odcinek zobaczymy 26 listopada o 18:30, a więc z półtoramiesięczną obsuwą w stosunku do emisji na BBC One (premiera brytyjska już w najbliższą niedzielę, 7 października).

Kanał BBC First startuje miesiąc wcześniej – 26 października. Zastąpi BBC HD i ma specjalizować się w brytyjskich serialach co, przyznajcie sami, brzmi jak marzenie. Nadawane tam programy będą mieć polskie i angielskie napisy.  Tutaj możecie obejrzeć bardzo obiecujący trailer nowej stacji: klik.

BBC First jest adresowany do publiczności poszukującej oryginalnych, innowacyjnych brytyjskich seriali typu premium. Dzięki nagrodzonym i uznanym twórcom i aktorom, oferuje swoim widzom wyjątkową możliwość przeżywania opowieści, które nie tylko wciągają i bawią, ale także pobudzają do refleksji.

BBC zawsze było pionierem niebanalnych seriali. Cenimy śmiałość i odwagę, łącząc się z widzami spragnionymi opowieści, które są wyzwaniem oraz bawią i pochłaniają bez reszty.

Nasza obietnica to brytyjska narracja, której nie można przegapić, zabierająca Cię w zdumiewającą podróż. Od nowych perspektyw po świeże spojrzenie na klasykę – dostarczamy naszym widzom doskonałe dramaty i komedie w znanej i cenionej obsadzie.

Polscy widzowie będą więc musieli trochę poczekać, ale nie bardzo długo. Ogromnie nas cieszy ta informacja. Na pewno będziemy oglądać! A wy? Jakie brytyjskie seriale poza Doctor Who lubicie albo skorzystacie z okazji, by wreszcie obejrzeć?

Źródło: BBC First Polska

Daj na ciastko!


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who