Już pojutrze zobaczymy Dozorcę („The Caretaker”) – tymczasem zapraszamy do obejrzenia fragmentu odcinka.

Clarę czeka nie lada problem – niełatwo chyba będzie utrzymać jej pozory normalności, gdy nowy szkolny woźny jest wyjątkowo zdeterminowany, by zaburzyć jej życiową harmonię…

Poza tym zostaje wspomniany ktoś… ważny. Cieszycie się, że ta postać nie została jednak całkowicie zapomniana? Macie nadzieję, że wróci kiedyś w pełniejszej formie?

Przypominamy również wszystkim, którzy oglądają nowe odcinki na BBC, że zmienia się od tego tygodnia pora emisji. Kolejne odcinki oglądać będziemy godzinę później – o 21:30 polskiego czasu.

Tutaj zaś znajdują się pozostałe materiały promocyjne. Też nie możecie się doczekać?


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.
 • Joanna Kasseja

  Buu, znowu mi mieszają w życiorysie, już się przyzwyczaiłam, że 20.30 w sobotę to jest mój czas na chwilę w czasie i przestrzeni. Ciekawe skąd ta zmiana…
  A poza tym… O Boże, ta scenka jest genialna! I ten moment, gdy Doktor zaczyna gadać bez sensu, a po chwili wspomina pewną osobę… Spadłam z łóżka i się prawie poryczałam, tak się rozemocjonowałam!
  I jeszcze jedno – Peter i Jenna mają między sobą tyle chemii, że o ja cie! Dawno nie spotkałam dwójki tak dobrze dobranych do siebie aktorów! Mój zachwyt rośnie z każdym tygodniem.

  • Mytherios

   Zmiana czasu emisji spowodowana jest powrotem Strictly Come Dancing do ramówki BBC One. Jestem ciekaw jak to wpłynie na oglądalność.