Otwieramy kolejną edycję rekrutacji do redakcji naszej strony. Widzicie, czym się zajmujemy: tłumaczymy newsy, piszemy własne artykuły, wędrujemy po różnych mediach społecznościowych i konwentach, dzieląc się pasją dotyczącą wszystkiego, co związane z naszym ulubionym bohaterem, niejakim Doktorem…

Kogo szukamy? Przede wszystkim osób, które sprawnie posługują się językiem polskim. Pewnie uważacie, że żeby do nas dołączyć, trzeba mieć serial i jego Expanded Universe w małym palcu – a wcale tak nie jest i nawet nie zamierzamy tego sprawdzać. ;) Ważniejszy od wiedzy jest entuzjazm, umiejętność działania zespołowego, chęć do nauki i sprawne posługiwanie się klawiaturą. Codzienna praca redakcji to pisanie, szukamy więc osób, które chcą spróbować swoich sił w tłumaczeniu z języka angielskiego oraz redakcji i korekcie tekstów. Oprócz tego mile widziane będą osoby, które miałyby ochotę pisać teksty publicystyczne lub w jakikolwiek inny sposób uczestniczyć w tworzeniu zawartości strony, a także promowaniu Doctora Who podczas różnych wydarzeń, w których bierzemy udział – nie tylko jako prelegenci. Niezwykle ucieszyłby nas również zainteresowany współpracą ze stroną grafik (głównie do małych, socialmedialnych wyzwań).

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy. W razie jakichkolwiek wątpliwości – pytajcie śmiało!

Zapraszamy również do kontaktu osoby, które byłyby zainteresowane tworzeniem napisów do odcinków (nowych, klasycznych, Class…) – szukamy przede wszystkim adiustatorów i korektorów – a także whovian z Krakowa i okolic, którzy chcieliby pomóc organizować Whomanikon i inne lokalne inicjatywy.


Redakcja Gallifrey.pl działa na zasadzie wolontariatu – zyski przynoszone okazjonalnie przez naszą stronę są w całości przeznaczane na jej utrzymanie oraz działalność promocyjną.

Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.
 • McThar

  Ja bym w sumie mógł się zgłosić, bo chciałbym coś tłumaczyć np. jakieś odcinki albo newsy. Problem z moim czasem i czasami też chęciami. Zależy czy często trzeba być dostępnym w razie tłumaczenia czegoś.

  • Clever Boy

   Zapraszamy! :) Warto spróbować :)

   • McThar

    No w sumie, mogę faktycznie spróbować. Tylko gdzie jest jakiś kontakt mailowy, bo się pogubiłem :P I co powinienem tam napisać, bo szczerze nie nie mam pojęcia.

    • ladysherlockian

     Mail do redakcji jest podany na obrazku z napisem „Rekrutujemy” – może masz wyłączone wyświetlanie obrazów w ustawieniach przeglądarki?

     • McThar

      Emm pominę milczeniem to, że nie zwróciłem na to kompletnie uwagi… Po prostu uznajmy, że tego nie było :P