Doktorowa zawartość w mobilnej grze MMO Nightfall!

Śniło się wam kiedyś, że jesteście Doktor(em)? Albo Cybermanem? Czy mieliście kiedyś koszmar z gigantycznym Dalekiem, albo Płaczącymi Aniołami? Bez względu na to czy Wasze odpowiedzi na jedno lub wszystkie pytania były twierdzące, czy nie możecie to przeżyć! Oczywiście, jeśli mieszkacie na terenie Wielkiej Brytanii… Z pomocą w realizacji tej przygody przychodzi gra Nightfall!

Do mobilnej/przeglądarkowej gry MMO (massive multiplayer online) wydanej przez BBC Media Applications Technologies Limited, która opowiada o świecie snu dodano zawartość związaną z Doctor Who! W tej grze jako tak zwani Nightfallers walczymy z istotami zwanymi Nags, które służą Koszmarom. Ci drudzy to bossowie, których musimy pokonać na każdym poziomie aby odblokować dostęp do kolejnych. Jeden z pięciu poziomów w grze, który nosi nazwę REM 2, aż do 29 września będzie wypełniony motywami z naszego ukochanego serialu: Dalekami, Cybermenami, Płaczącymi Aniołami, śrubokrętami sonicznymi, fragmentami TARDIS, a nawet muzyką z czołówki! Dodatkowo, jako boss tego poziomu pojawia się wielki zły Dalek! Poza tym, dodane zostaną elementy kosmetyczne dla postaci gracza, które upodobnią ją do Trzynastej Doktor lub Cybermena.

Rachel Bardill, redaktor naczelna BBC Children:

Nightfall przedkłada współpracę nad współzawodnictwo, a ta nowa strefa Doctor Who jest ekscytującym dodatkiem przenoszącym dzieci do świata Doktor(a), aby wspólnie pokonały Daleków. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza teraz, aby dzieci mogły utrzymać kontakt, gdy są z dala od swoich rówieśników i przyjaciół. Nightfall łączy je w sieciowym świecie snów by wspólnie pokonały Koszmary.

Gra co prawda celuje głównie w odbiorcę dziecięcego, jednak myślę że i starsi Whovianie znajdą w niej coś dla siebie. Więcej możecie poczytać na oficjalnej stronie gry, lub jeśli mieszkacie na terenie Wielkiej Brytanii zagrać w nią na iOSAndroid, Amazon lub online.

Źródła:

doctorwho.tv
Radio TimesMiłośnik wszystkiego co science i fiction, a najbardziej ich połączenia, najlepiej w formie książek. Ukochany Doktor to Dwunasty, choć na drugim miejscu są wszyscy pozostali. Uwielbia podróże w każde miejsce i każdy czas, zabiera ręcznik i nie panikuje. Nie dostał listu z Hogwartu na jedenaste urodziny, więc liczy na Gandalfa w pięćdziesiąte. Rozpoznacie go na ulicy po czterometrowym, kolorowym szaliku, przez który na pewno się nie przewraca. Żyjcie długo i w dostatku. ?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Doktorowa zawartość w mobilnej grze MMO Nightfall!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *