Czy Doktor i jej towarzysze będą podróżowali po Chinach?

W wywiadzie opublikowanym w China Daily, showrunner Doctor Who Chris Chibnall powiedział, że reakcja fanów w Chinach na serial była ekscytująca i zasugerował, że Doktor mogłaby wyruszyć tam w jednej z przyszłych serii.

Ostatnia seria została obejrzana przez ponad sto milionów widzów na całym świecie. To prawdziwy przywilej, robić coś, co w ten sposób rozprzestrzenia się na całym świecie. Streaming oznacza, że ​​serial jest teraz dostępny dla znacznie większej publiczności, więc dla mnie reakcja fanów, zwłaszcza z Chin, była ekscytująca i niespodziewana. Doktor nie wybierze się do Chin w najnowszej serii, ale czy nie chcielibyśmy zrobić odcinka, którego akcja toczyć się będzie w Chinach? Tak, to byłoby niesamowite.

Jedna z grafik promujących Doctor Who w Chinach.

Stworzona w zeszłym roku seria plakatów narysowanych w chińskim stylu i przedstawiających TARDIS w różnych chińskich lokacjach zachwyciła fanów Doctor Who na całym świecie – w tym Jodie Whittaker, która wypowiedziała się na ten temat.

Uwielbiam te obrazy. Gdyby nie to, że dziwnie jest mieć duże zdjęcie siebie samej na ścianie, to na pewno bym je miała! Nie używam mediów społecznościowych, więc nie doświadczyłam tego bezpośrednio, ale wiem, że było wystarczająco dużo interakcji, mówiących o tym, że serial jest oglądany i cieszy się uznaniem na całym świecie. To niesamowite.

TARDIS, bambus i pandy. Jedna z grafik promujących Doctor Who w Chinach.

Chibnall wyjaśnił również, czym dwunasta seria będzie różnić się od poprzedniej.

W pierwszej serii chodziło przede wszystkim o dostęp. Chcesz, aby jak najwięcej nowych osób się zainteresowało i zaangażowało, ale nowa seria to poznanie głębiej jaka jest Doktor i jej towarzyszy. Wracanie do rzeczy z przeszłości.

A czy wy chcielibyście zobaczyć Doktor w Chinach? Jakie miejsca mogłaby jeszcze odwiedzić?

Źródło: Cultbox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *