„Doctor Who” the Movie – polskie napisy

Że co? Że w tym tygodniu nie ma odcinka? Że jakieś napisy o dzikiej porze? Smacznego!

Z pewną dumą prezentuję długo obiecywane polskie napisy do filmu z 1996 roku – filmu, który mimo wszystko pokochały tysiące fanów, głównie ze względu na grającego w nim Paula McGanna…

Doctor Who the Movie był próbą wznowienia serialu po zdjęciu go z anteny w 1989 roku. Wyprodukowany przez stację FOX we współpracy z BBC Worldwide i dwiema innymi znanymi wytwórniami filmowymi miał premierę 12 maja 1996 w Kanadzie, a następnie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Wznowienie serialu co prawda nie wyszło, bo jak wszyscy wiemy, doczekaliśmy się go dopiero w 2005 roku, co nie przeszkodziło McGannowi rozgościć się i zapisać na długo w pamięci fanów.

Lojalnie ostrzegamy – film ma prawie 20 lat. To jeszcze nie jest styl klasyków (one mają przynajmniej… styl), za to możecie spodziewać się szczytowych osiągnięć amerykańskiej filmografii lat 90… Sami zdecydujecie, co o nim myśleć – mimo wszystko warto się zapoznać, bo McGann jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i ulubionych Doktorów. Nie wspominając oczywiście o stercie przygód w Expanded Universe – ale najpierw film. Zachwyćcie się aktorem i jego głosem, a sami będziecie chcieli sięgnąć po resztę.

Napisy tłumaczone przez Team Lierrestorm znajdują się TUTAJ. Adres do wysyłki ciastek podajemy po kontakcie przez formularz.

Daj na ciastko!