Doctor Who będzie obecny na SDCC 2018!

BBC America właśnie ogłosiło, że na tegorocznym Comic Conie w San Diego pojawi się ekipa Doctor Who!

Co więcej, serialowi będzie poświęcony cały panel. Oprócz Jodie Whittaker, która wcieli się w rolę Trzynastej Doktor pojawią się również Tosin Cole (Ryan) oraz Mandip Gill (Yasmin). Nie zabraknie także głównego scenarzysty, Chrisa Chibnalla, ani producenta wykonawczego – Matta Strevensa.

Panel będzie moderowany przez komika Chrisa Hardwicka, który jest znanym fanem serialu. Hardwicka możecie kojarzyć z takich programów jak The Talking Dead oraz Talking with Chris Hardwick.

Tegoroczna seria, bardzo wyczekiwana przez fanów, będzie pełna akcji, przygód, humoru oraz emocji. Omawiany panel będzie pierwszym w historii występem publicznym obsady przez jesienną premierą. Więcej informacji pojawi się niebawem. San Diego Comic Con 2018 odbędzie się w dniach 18-22 lipca.

Aktualizacja

Panel Doctor Who rozpocznie się 19 lipca (czwartek) o 11:45, czyli 20:45 polskiego czasu. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie moderował panel, gdyż Chris Hardwick zrezygnował z tej funkcji po tym, jak jego była dziewczyna oskarżyła go m.in. o znęcanie się nad nią. Gdy tylko będziemy wiedzieli, wpis zostanie ponownie zaktualizowany.

Nie możemy się doczekać! A wy?

Źródło: doctorwho.tv

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Doctor Who będzie obecny na SDCC 2018!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *