Co wiemy o 11 serii Doctor Who?

Przygotowaliśmy dla was podsumowanie informacji o 11 serii Doctor WhoWpis będzie aktualizowany na bieżąco, gdy napłyną nowe informacje. 

Jeśli chcecie uniknąć spoilerów, nie czytajcie dalej!

Oficjalne materiały promocyjne

Ujawnienie tożsamości Trzynastej Doktor

Regeneracja

Kostium Doktor

Nowe logo serialu

Grafiki

Więcej informacji o odcinkach znajdziecie w raportach z planu, niestety w tym roku jest ich naprawdę mało, gdyż Chris Chibnall skutecznie trzyma pieczę nad sekretami serii.

Kiedy nastąpi premiera 11 serii?

Premiera 11 serii odbędzie się w październiku 2018 roku. Według plotek będzie to 6 lub 13 października. Niektóre źródła podają, że serial będzie emitowane w niedzielę, a nie w sobotę jak dotychczas.

Ile odcinków będzie liczyć najnowsza seria?

Najnowsza seria będzie liczyła 10 odcinków. Pierwszy z nich potrwa godzinę, a reszta około 50 minut. Na razie nie wiadomo, co z odcinkiem świątecznym po finale 11 serii.

Kto będzie podróżował z Doktorem?

Doktor będzie miała trzech towarzyszy. Bradley Walsh zagra Grahama, Mandip Gil wcieli się w Yasmin (prawdopodobnie jej nazwisko to Khan), a postać Tosina Cole’a to Ryan. Wiemy także, że Sharon D Clarke, która będzie pojawiała się w serialu gościnnie, zagra żonę Grahama i będzie miała na imię Mary. W materiałach dotyczących 11 serii towarzysze są ciągle nazywani przyjaciółmi Doktor. Niestety nie mamy na razie więcej informacji o towarzyszach.

Czym ta seria będzie się różnić od poprzednich?

Nowa Doktor, nowi towarzysze, nowa TARDIS, nowy śrubokręt soniczny, nowy showrunner. Nowa era dla serialu. Nie wiemy, w jakim stopniu będzie to odcięcie się od poprzednich serii, ale zapowiada się mała rewolucja. Chris Chibnall nie boi się odważnych decyzji. Do tego wszystko jest trzymane w tajemnicy, czeka nas wiele niespodzianek.

Lista plotek

  • Chris Chibnall chce uczynić serial bardziej familijnym i słowem klucz w 11 serii będzie rodzina
  • K9 powróci
  • Doktor będzie miała kota o imieniu Percey/Percy
  • Powróci Jack Harkness i Gwen Cooper
  • Anton Lesser może zagrać w 11 serii
  • Powrócą Dalekowie

Pora przyjrzeć się bliżej odcinkom 11 serii. Ostrzegam, że żadne informacje o fabule nie są oficjalnie potwierdzone, to plotki i doniesienia z planu. Uważajcie na spoilery!

1 2 3

Daj na ciastko!


Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who