Chris Chibnall obiecał, że Dalekowie powrócą

Jeszcze niedawno Chris Chibnall wykluczał powrót niektórych wrogów Doktor, jednak wielbiciele Doctor Who już nieraz mogli się przekonać, że w serialu nie ma czegoś takiego jak „nigdy”.  Kilka dni temu, podczas pokazu prasowego pierwszego odcinka jedenastej serii, nowy showrunner zapewnił fanów, że Dalekowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego „exterminate” i z pewnością znów zobaczymy wielu z naszych ulubionych antagonistów:

W Doctor Who nie ma czegoś takiego jak „na zawsze”. Zwyczajnie w tym roku mamy nowe potwory i nowe twarze, ale, co chyba nie jest tajemnicą, kocham ten serial tak samo jak wszyscy. Jest mnóstwo postaci, które chcecie zobaczyć, i być może powrócą w przyszłości. Po prostu nie stanie się to w tym sezonie.

Podczas gdy Dalekowie, Cybermeni i Płaczące Anioły zrobią sobie przerwę od niszczenia wszechświata, cała gromada nowych wrogów przyjdzie na ich miejsce. Kto wie, może niektórzy z nich dołączą do panteonu postaci, bez których nie będziemy mogli wyobrazić sobie serialu.

Którzy wrogowie Doktora należą do waszych ulubionych, a o których wolelibyście zapomnieć?

Źródło: Metro.co.uk

Daj na ciastko!


Kocha rowery, fantasy, komiksy Gaimana, steampunk, River, Dwunastego i Daleków. Na co dzień robi za jaszczurczą żonę, choć bywa dzielna jak Jenny. Pisze ku chwale sontarańskiego imperium. Opuśćcie budkę i poddajcie się!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who