Chris Chibnall obiecał, że Dalekowie powrócą

Jeszcze niedawno Chris Chibnall wykluczał powrót niektórych wrogów Doktor, jednak wielbiciele Doctor Who już nieraz mogli się przekonać, że w serialu nie ma czegoś takiego jak „nigdy”.  Kilka dni temu, podczas pokazu prasowego pierwszego odcinka jedenastej serii, nowy showrunner zapewnił fanów, że Dalekowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego „exterminate” i z pewnością znów zobaczymy wielu z naszych ulubionych antagonistów:

W Doctor Who nie ma czegoś takiego jak „na zawsze”. Zwyczajnie w tym roku mamy nowe potwory i nowe twarze, ale, co chyba nie jest tajemnicą, kocham ten serial tak samo jak wszyscy. Jest mnóstwo postaci, które chcecie zobaczyć, i być może powrócą w przyszłości. Po prostu nie stanie się to w tym sezonie.

Podczas gdy Dalekowie, Cybermeni i Płaczące Anioły zrobią sobie przerwę od niszczenia wszechświata, cała gromada nowych wrogów przyjdzie na ich miejsce. Kto wie, może niektórzy z nich dołączą do panteonu postaci, bez których nie będziemy mogli wyobrazić sobie serialu.

Którzy wrogowie Doktora należą do waszych ulubionych, a o których wolelibyście zapomnieć?

Źródło: Metro.co.uk

Daj na ciastko!


Kocha rowery, fantasy, komiksy Gaimana, steampunk, River, Dwunastego i Daleków. Na co dzień robi za jaszczurczą żonę, choć bywa dzielna jak Jenny. Pisze ku chwale sontarańskiego imperium. Opuśćcie budkę i poddajcie się!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

5 thoughts on “Chris Chibnall obiecał, że Dalekowie powrócą

  1. Uwielbiam Daleków, mam nadzieję że jak powrócą to dostaną chociaż mały redesign. Płaczące Anioły pokochałem od pierwszej chwili, ale uważam że ich wątek jest już dość satysfakcjonujący w przeciwieństwie do Daleków. Miło by było znów zobaczyć Ciszę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *