Cesarzowa Marsa – polskie napisy

Na stronie pojawiły się polskie napisy do dziewiątego odcinka dziesiątej serii – popełnionej przez Marka Gatissa Cesarzowej Marsa („Empress of Mars”). Znajdziecie je TUTAJ.

Już powoli zbliżamy się do końca. Za tydzień znów możliwa obsuwa – ale z finałem postaramy się trochę bardziej pośpieszyć.

Przypominam, że nie wyrażamy zgody na wklejanie napisów do odcinków i publikowanie online ani na zamieszczanie naszych skryptów w jakichkolwiek innych miejscach w sieci.

Zapraszamy też do lektury redakcyjnych wrażeń i do odwiedzania naszej grupy na Facebooku, Pod kopułą Gallifrey.pl.

 

Daj na ciastko!


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

8 thoughts on “Cesarzowa Marsa – polskie napisy

  1. Dziękuję <3 Ale mam pytanko: wklejając napisy muszę zmienić wszystkie polskie znaki (ą,ę,ń itd.) na normalne (a,e,n itd.) używam Freemake Video Conventer. Czy jest jakiś inny program czy ten problem dotyczy także Was?

      1. Ale chciałbym napisać że robię to na własny użytek , a wogóle jaki, pytam się JAKI sens ma robienie napisów których NIE MOŻNA wklejać do odcinków. Jeśli Podasz konkretny powód oczywiście dostosuję się, ale szczerze nie rozumiem tego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *