Catherine Tate rozważa możliwość powrotu do serialu

Catherine Tate, która miała niedawno przyjemność powrócić do swojej roli w słuchowiskach Big Finish, nie wyklucza możliwości powrotu pewnego dnia do telewizyjnego serialu… ale w innej roli niż byśmy się spodziewali.

Aktorka grała w serialu postać Donny Noble, towarzyszki Dziesiątego Doktora, którą spotkał niezwykle dramatyczny los – Doktor musiał usunąć z jej wspomnień ich wspólne podróże. W ostatnim wywiadzie dla Lorraine Lorraine Kelly zasugerowała Catherine Tate, że chciałaby zobaczyć jej powrót do serialu – ale nie w roli Donny:

Kelly: Pomyślałam, że byłoby wspaniale, gdybyś była pierwszą kobietą-Doktorem. Doktor Who jest serialem, w którym możesz powrócić w każdym momencie – jako swoja praprababcia lub praprawnuczka, to nie ma znaczenia… Na tym polega radość z tego programu, prawda?

Tate: Tak, w dodatku twórcy mają tendencję do znajdywania naprawdę sprytnych rozwiązań na przywracanie bohaterów, o których możesz sądzić „to nie może się udać”. To znaczy, osobiście uważam, iż moja bohaterka  niekoniecznie mogłaby powrócić, choćby z powodu, przez który odeszła, w pewnym sensie faktycznie nie może powrócić.

K.: To prawda.

T.: Ale tak, mam nadzieję… Jestem pewna, że pewnego dnia pojawi się Doktor-kobieta.

K.: To z pewnością powinno się zdarzyć.

Czyżby BBC miało więc nowego kandydata do roli kolejnego Doktora? Oczywiście teraz, gdy powróciło Gallifrey, Catherine mogłaby również zagrać rolę jakiegoś innego Władcy Czasu… A może wolelibyście zobaczyć powrót Donny? Dajcie nam znać w komentarzach!

Żródło: Doctor Who WatchMająca wieczne 17 lat samozwańcza pisarka/poetka o duszy Wilka tworząca głównie w klimatach Średniowiecznej fantastyki, horroru oraz science-fiction. Wierząca w magię, nie wierząca w przypadki. Szaleńczo zakochana w mężczyźnie swojego życia oraz Irlandii.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Catherine Tate rozważa możliwość powrotu do serialu

  1. Z jednej strony chcę powrotu Donny (tej ze wspomnieniami) a z drugiej nie chcę ponieważ jej powrót zniszczył by jej wizerunek z sezonu 4.

  2. Nigdy nie lubiłem tej Donny zawsze mnie irytowała, ale jak teraz jest inny scenarzysta to sądzę że nie będzie brał starych postaci z poprzednich sezonów tylko znajdzie kogoś nowego co doda nowego poglądu na serial chociaż dalej nie moge przeboleć tego że Clara odeszła lubiłem ją w tym serialu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *