Capaldi wróci jako Doktor?

Jodie Whittaker przejęła jego obowiązki w TARDIS, ale to nie znaczy, że już na pewno nie zobaczymy Petera Capaldiego w roli Dwunastego Doktora.

Aktor zakończył swoją trzyletnią pracę na etacie Władcy Czasu w odcinku świątecznym Twice Upon a Time, ale nie wykluczył powrotu do serialu. Capaldi gościł ostatnio na festiwalu Wizard World Comic Con w Austin. Zapytany w trakcie panelu o ostatnie chwile na planie Doctor Who, przyznał, że jego przygoda jako Doktora być może jeszcze się nie zakończyła.

Kiedy skończyliśmy… Cóż, tak naprawdę nie kończysz na dobre z Doctor Who. To było smutne, ale nie aż tak, jak myślicie, bo nigdy się nie odchodzi.

Choć więc raczej nie wydarzy się to szybko, nie jest wykluczone, że Capaldi wcieli się jeszcze w Doktora. I nie byłoby to nic dziwnego, wszak serial ma już długą historię gościnnych występów wcześniejszych wcieleń Władcy Czasu. Niezależnie jednak od tego, że żal mu było oddawać klucze do TARDIS, aktor nie krył radości z nowej Doktor:

Myślę, że to bardzo ekscytujące. Będzie niesamowita!

Chcecie jeszcze zobaczyć Dwunastego? A może czekacie na powrót innego Doktora?

Źródło: TV web

Daj na ciastko!


Kocha rowery, fantasy, komiksy Gaimana, steampunk, River, Dwunastego i Daleków. Na co dzień robi za jaszczurczą żonę, choć bywa dzielna jak Jenny. Pisze ku chwale sontarańskiego imperium. Opuśćcie budkę i poddajcie się!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

4 thoughts on “Capaldi wróci jako Doktor?

  1. Bardzo bym chciał zobaczyć Capaldiego bo mam ogromny niedosyt – tylko się boję, bo akurat w tym szczególnym przypadku no nie mozna zwlekać długo ze względu na wiek :(

    1. Przypominam że nasz kochany Tom Baker wystąpił gościnnie w rocznicowym odcinku. Nagrywa słuchowiska. Staruszek dobrze się trzyma. Peter też nas dłuuuugo nie opuści. Wierze w niego. :-) Jeśli nie zobaczymy go z 13 Doktor to może z 14 :-)

  2. Bardzo bym chciał by 13 spotkała 12. By to był odcinek specjalny. Może świąteczny. Choć obawiam się że z 13 możemy go nigdy nie zobaczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *