Anjli Mohindra wystąpi w 12 serii

Anjli Mohindra powróci do świata Doctor Who, jednak w innej roli. Aktorka znana z serialu Przygody Sary Jane gościnnie wystąpi w 12 serii.

Mohindra wcielała się w postać Rani Chandry w spin-offie Doctor Who skierowanym do najmłodszych widzów. Po raz pierwszy pojawiła się w odcinku Dzień Klauna („The Day of the Clown”) i pozostała w serialu do samego końca, odcinka Człowiek, którego nie było („The Man Who Never Was”). W nowej serii zagra postać królowej Skithry w odcinku 6 albo 7 (lub obu) 12 serii.

Oba odcinki są kręcone właśnie teraz, reżyseruje je Nida Manzoor (Dixi, Enterprice). W odcinkach wystąpi również Julia Foster jako Marcia. W jednym z tych odcinków wystąpią Judooni, o których pisaliśmy tutaj.

Co ciekawe, w odcinku, w którym zadebiutowała Mohindra, w rolę klauna-szczurołapa wcielił się Bradley Walsh, czyli Graham O’Brien, towarzysz Trzynastej Doktor.

Jesteście podekscytowani? My bardzo!

Źródło: The Doctor Who CompanionGeek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *