Alex Kingston zawsze jest gotowa wrócić jako River

Już krótko po ogłoszeniu, że Jodie Whittaker zagra Trzynastą Doktor, Alex Kingston stwierdziła, że chętnie dołączyłaby do niej jako River. Aktorka nadal ma na to ochotę. W rozmowie z RadioTimes ujawniła, że podczas ich ostatniego spotkania w trakcie Comic Conu w San Diego zasugerowała to Whittaker. Jak powiedziała:

Tak, spotkałam ją. Rozmawiałyśmy o moim powrocie do Doctor Who. Kocham postać River Song i myślę, że ma ogromny potencjał. Ale to oczywiście nie moja decyzja.

Niestety Kingston nie powiedziała nic o reakcji Whittaker na jej propozycję. Ale podzieliła się kilkoma przemyśleniami, jak mogłoby wyglądać ich spotkanie na ekranie.

Ponieważ to nadal ta sama osoba, nie sądzę, by River myślała o niej inaczej niż o wcześniejszych wcieleniach Doktora. Wewnątrz mają tę samą duszę. Kocha ich tak samo głęboko. I wiecie, wychodzi na to, że Doktor jest teraz drugą żoną River. Po Kleopatrze.

Nawet jeśli nie zobaczymy już River w serialu, nadal możemy śledzić jej przygody w słuchowiskach Big Finish. Niedługo będziemy też usłyszeć Alex Kingston w thrillerze Transference, gdzie zagra psychoterapeutkę podejrzewającą, że jeden z jej pacjentów jest mordercą.

Niezależnie od tych zobowiązań, zawsze chętnie pojawi się u boku Jodie Whittaker.

Zawsze czekam na telefon. Zobaczymy.

Z pewnością podsuwa ten pomysł właściwym osobom…

Źródło: RadioTimes.com

Daj na ciastko!


Kocha rowery, fantasy, komiksy Gaimana, steampunk, River, Dwunastego i Daleków. Na co dzień robi za jaszczurczą żonę, choć bywa dzielna jak Jenny. Pisze ku chwale sontarańskiego imperium. Opuśćcie budkę i poddajcie się!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *