11 seria: opisy i tytuł drugiego odcinka!

Im bliżej premiery, tym lepsze mamy wyobrażenie, jak będzie wyglądać 11 seria. Twórcy wreszcie zaczęli przekazywać nam konkretne informacje. Dzisiaj dzielimy się z wami całkiem nowymi zdjęciami promocyjnymi, tytułem drugiego odcinka 11 serii oraz opisem pierwszego i drugiego.

Tytuł pierwszego odcinka poznaliśmy już jakiś czas temu, dziś w nocy natomiast poznaliśmy jego krótki opis, który prezentuje się następująco:

„W Sheffield nie mamy kosmitów”. W mieście w South Yorkshire życia Ryana Sinclaira, Yasmin Khan i Grahama O’Briena zmienią się na zawsze. Wszystko przez tajemniczą kobietę, która spadła z nocnego nieba i nie pamięta swojego imienia. Czy uwierzą jej słowom? Czy może im pomóc rozwiązać zagadkę dziwnych rzeczy, które dzieją się w całym mieście?

Brzmi to naprawdę zachęcająco. Ale to nie wszystko! Znamy również tytuł i opis drugiego odcinka:

The Ghost Monument

Czy będąc wciąż pod wrażeniem swojego pierwszego spotkania, Doktor i jej nowi przyjaciele przeżyją we wrogim środowisku na tyle długo, aby rozwiązać tajemnicę Pustkowia? No i kim są Angstorm i Epzo?

W rolach gościnnych wystąpią Shaun Dooley, Susan Lynch i Art Malik, autorem scenariusza jest Chris Chibnall, a reżyserem Mark Tonderai. 11 seria rozpocznie się więc od tajemnicy, szybko nawiązywanej przyjaźni i przeżywanej wspólnie próby – bardzo klasycznie.

To jeszcze nie wszystko! Poniżej galeria bardzo ładnych, pełnych energii i kolorów zdjęć promocyjnych:

11 seria Doctor Who doczeka się premiery na ekranach telewizorów już w niedzielę 7 października na antenie BBC One. Polska premiera spodziewana jest na końcówkę roku na kanale BBC First.

Źródło: Digital Spy

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “11 seria: opisy i tytuł drugiego odcinka!

  1. Trochę przeładowane, postacie Doktor i towarzyszy giną w tej całej feerii barw, trochę wtapiają się w kolorowe tło. IMHO lepiej byłoby wyeksponować postacie bohaterów na jakimś bardziej neutralnym, jednobarwnym tle (może w kolorze Tardis?)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *